EN | RU

WinAutomation

  • Náš partner, společnost Softomotive vytvořila kombinaci RPA systémů, které jsou vhodné pro nasazení procesní robotizace jak do velkých firemních prostředí tak do středních či menších podniků

  • WinAutomation RPA je „user friendly“ řešení pro automatizaci firemních procesů od instalace na jeden počítač po rozsáhlé řešení v rámci firemního procesního modelu.
  • Processrobot RPA je určen k automatizaci jak solo (bezobslužných) robotů, tak k automatizaci procesů vyžadující zásah uživatel.
  • Řešení výrobce Softomotive uspokojí svoji nabídkou náročného klienta vyžadujícího kombinaci instalace automatizace na počítače v dislokovaných pracovištích s instalacemi v centrálních kancelářích.

  • Produkty jsou vytvořeny tak, aby umožňovaly spolupráci s aplikacemi bez ohledu na jejich technologii, to umožňuje jejich nasazení téměř ve všech administrativních odvětvích.

Mimořádnou předností je flexibilní licenční politika, která umožnuje nasazení robotizace i do menších podniků a zaručuje velmi rychlou návratnost investice.

 

Implementace robotického SW Winautomation

Implementace řešení RPA je rozdělena do základních částí:

  • Určení procesu k automatizaci pro „koncepční projekt“.

  • Design a konfigurace procesu v RPA.

  • Vyladění a testovací provoz robota procesu.

  • Akceptace

  • Provoz

Jednou z nejdůležitějších součástí robotizace firemních procesu je volba odpovědného zástupce klienta. Vzájemná spolupráce je nezbytná a je předpokladem pro úspěšnou realizaci projektu. Zajistíme metodické vedení projektu a specialisty na realizaci řešení. Zástupce klienta je obeznámen o firemních činnostech a souvislostech, ze kterých se následně vychází při definování řešení.

Před samotným začátkem analytických prací na konkrétních počítačích je nutné prodiskutovat způsoby řešení současných firemních činností (procesů), které zajišťují zaměstnanci. Jednotlivé činnosti mohou být vykonávány v rámci jednoho počítače, více počítačů, počítačové sítě, případně zpracovávány lokálně na serveru nebo na externím (cloud) řešení.

Implementace řešení je realizována na programovém vybavení výrobce Softomotive, které neinvazivní způsobem pracuje v konkrétní infrastruktuře klienta.

Strategický rozvoj robotické automatizace ve Vaší firmě

Vedle samotné implementace je důležité umožnit Vaší společnosti kontinuální možnost samostatně pojmenovat, implementovat, spravovat a řídit automatizaci procesů pomocí nástrojů a technologie Softomotive.

Naše společnost Vám pomůže rozvíjet Vaše znalosti a schopnosti o robotické automatizaci procesů a vyškolíme Váš tým, aby byl schopen samostatně činit kroky k automatizaci dalších procesů. Současně jsme schopni vždy Vašemu týmu poskytnout externí podporu.

 

 

Kontakt

 

Fornuft s.r.o.

Rybná 716/3
110 00 Praha 1, Česká Republika

Tel: +420 723 638 400
e-mail: info@fornuft.cz

Fornuft Robotics s.r.o.

Na Folimance 2155/15
120 00 Praha 2, Vinohrady

Tel: +420 606 655 221
e-mail: info@fornuftrobotics.cz