EN | RU

UiPath

  • Náš partner, společnosti UiPath vytvořila RPA systém, který je vhodný pro nasazení procesní robotizace do velký firemních prostředí.

  • Řešením, které nabízí, se uplatní jak v oblasti automatizace činnosti pracovních stanic, tak pro řešení zpracování dat na serverech.

  • Robotický SW společnosti UiPath umožňuje automatizovat procesy rychle, samostatně a s výraznou úsporou nákladů.

Tato technologie má přednost ve své jednoduchosti ovládání, která umožňuje samotným uživatelům jednoduše, rychle a bezpečně automatizovat své procesy napříč různými aplikacemi a systémy

Implementace robotického SW UiPath

Implementace řešení RPA je rozdělena do základních částí:

  • Určení procesu k automatizaci pro „koncepční projekt“.

  • Design a konfigurace procesu v RPA.

  • Vyladění a testovací provoz robota procesu.

  • Akceptace

  • Provoz

Jedním z nejdůležitějších součástí robotizace firemních procesu je volba odpovědného zástupce klienta. Vzájemná spolupráce je nezbytná a je předpokladem pro úspěšnou realizaci projektu. Zajistíme metodické vedení projektu a specialisty na realizaci řešení. Zástupce klienta je obeznámen o firemních činnostech a souvislostech, ze kterých se následně vychází při definování řešení.

Před samotným začátkem analytických prací na konkrétních počítačích je nutné prodiskutovat způsoby řešení současných firemních činností (procesů), které zajišťují zaměstnanci. Jednotlivé činnosti mohou být vykonávány v rámci jednoho počítače, více počítačů, počítačové sítě, případně zpracovávány lokálně na serveru nebo na externím (cloud) řešení.

Implementace řešení je realizována na programovém vybavení UiPath, které neinvazivní způsobem pracuje v konkrétní infrastruktuře klienta.

Strategický rozvoj robotické automatizace ve Vaší firmě

Vedle samotné implementace je důležité umožnit Vaší společnosti kontinuální možnost samostatně pojmenovat, implementovat, spravovat a řídit automatizaci procesů pomocí nástrojů a technologie UiPath.

Naše společnost Vám pomůže rozvíjet Vaše znalosti a schopnosti o robotické automatizaci procesů a vyškolíme Váš tým, aby byl schopen samostatně činit kroky k automatizaci dalších procesů. Současně jsme schopni vždy Vašemu týmu poskytnout externí podporu.

 

 

Kontakt

 

Fornuft s.r.o.

Rybná 716/3
110 00 Praha 1, Česká Republika

Tel: +420 723 638 400
e-mail: info@fornuft.cz

Fornuft Robotics s.r.o.

Na Folimance 2155/15
120 00 Praha 2, Vinohrady

Tel: +420 606 655 221
e-mail: info@fornuftrobotics.cz